Підтримка в умовах війни.
Є загальні рекомендації психологів, як мінімізувати вплив війни та створити обстановку «нормальності» для Вас та вашого юного каратеки
• Здоровий сон – потрібно намагатися всіма силами дотримуватись режиму, сон важливий виробленням гормонів і відновленням організму, і якщо нічний сон перерваний тривогою, потрібно намагатися добрати годинник сну вдень.
Порада: робота та навчання нікуди не дінутися, іноді треба дати собі відновитися та поспати вдень.
• Інформаційна гігієна, дитині не потрібно читати військові канали в месенджерах, зведення новин, а також жахливі історії в соціальних мережах, коли вони виростуть - вони прочитають і зрозуміють, тепер їхня психіка не готова це сприйняти, а дорослим потрібно фільтрувати те, що вони споживають і кількість контенту.
Порада: краще не обмежувати, а пояснювати.
• Збалансоване харчування, часто проблема криється у відсутності позитивних емоцій, діти знаходять їх у їжі. Далі переїдання, зайва вага, що в сукупності з нестачею руху та сидячим способом життя ведуть до численних захворювань.
Порада: власний приклад і спілкування з батьком, старшим про правильні і не дуже продукти, дотримання міри та важливий принцип якість - важливіша за кількість.
• Спілкування та позитивні емоції – дуже важливо підтримувати всіма силами позитивний настрій, у цьому Нам допоможе головний ворог страху – гумор. Потрібно, щоб діти посміхалися та сміялися.
Порада: зміцнюйте зв'язок між дітьми та батьками, потрібно проводити час разом і займатися тим, що любить дитина Ви самі не помітите, як це позитивно вплине і на Ваш стан.
• Карате, як фізична активність - найбільш недооцінений фактор, який впливає на всі сказані вище. Потренувався - добре спиш, добре їж, виробилися гормони, вийшов весь негатив. А філософські основи, повага та спілкування з однолітками дають правильний орієнтир на майбутнє.
До зустрічі на тренуванні!
Осу!